Kaip išsinuomoti?

  • Nuomojame įranga galima rasti internetiniame puslapyje https://www.fotoprizme.lt/fototechnikos-nuoma/, čia pasirinkus norimą išsinuomoti produktą įdedate jį į krepšelį. Atliekant apmokėjimą užpildote asmens duomenis (vardas, pavardė, telefonas). Pastabų skiltyje nurodote, kuriai dienai reikalinga foto įranga ir kokiu būdu ją atsiimsite (galimas pristatymas kurjeriu). Pasirenkate kokiu būdu atliksite mokėjimą ir spaudžiate “Apmokėti”. Kelių valandų bėgyje su Jumis susisieks mūsų konsultantas patvirtins užsakymą ir atsiųs išankstinę sąskaitą mokėjimui atlikti.
  • Fotonuomos sutartį sudarant susitikus Jums reikia turėti asmens dokumentą (pasą arba ID kortelę), studento pažymėjimą, darbovietės pažymėjimą (fiziniams asmenims), įmonės registracijos pažymėjimo kopiją, įgalioto asmens pasiimančio foto techniką asmens duomenis (juridiniams asmenims). Sudarant nuomos sutartį nuotoliniu būdu, šie dokumentai gali būti atsiunčiami el.paštu arba faksu. Asmens dokumentai yra reikalingi patikrinimui ar su klientu galima sudaryti sutartį ir nuomos sutarties sudarymui (konfidencialumą garantuojame).
  • Mokėjimai priimami grynais arba bankiniu pavedimu. Fototechnika nuomojama tik sumokėjus.
  • Rekomenduojame techniką pasiimti susitikus, pasitikrinti įrangos funkcionalumą, vėliau pretenzijos nepriimamos. Esant poreikiui techniką galime siųsti ir į kitus miestus.
  • Klientas prisiima pilną atsakomybę dėl išsinuomotos fototechnikos saugumo. Jeigu fototechnika grąžinama blogesnės būklės nei buvo paimta, išskyrus natūralų nusidėvėjimą ir gedimus dėl šios priežasties, klientas atsako už padarytus nuostolius.