Apie mus

Esame organizacija, kuri nuomoja foto ir video techniką. Mūsų tikslas – fototechnikos prieinamumas visiems, visada ir bet kurioje Lietuvos vietoje. Kol kas fototechniką galite išsinuomoti Tauragės, Jurbarko arba Kauno rajonuose.

Siekiame mažinti atskirtį tarp kaimo ir miesto, todėl daugiausia dėmesio skiriame regionams. Galimybė išsinuomoti ne tik mėgėjiškus, bet ir profesionalius fotoaparatus, gali būti žingsnelis naujo hobio ar karjeros link. Taip pat tai praktiškas būdas pasinaudoti įranga jos neperkant.

Foto technikos nuoma tai ne tik puiki galimybė atrasti naujus užsiėmimus, bet ir šansas įamžinti šventę arba surengti mėgėjišką fotosesiją. Be to ateityje planuojame seminarų ciklą apie fotografijos subtilybes, tokiu būdu ne tik supažindinsime su turimais įrenginiais, bet ir suteiksime fotografijos pradžiamokslio žinias.

Fototechnikos nuomo pranašumai

  • Naujausios vaizdo ir video technologijos
  • Greitas pristatymas
  • Profesionalios technikos išbandymas jos neperkant
  • Prieinama kaina
  • Įvairus pasirinkimas
  • Pristatymas į visus Lietuvos regionus

Norite profesionaliai įamžinti gimtadienį, vestuves ar savaitgalio kelionę? Fototechnikos nuoma, tai puikus pasirinkimas turėti naujausią vaizdo ir video techniką savo rankose vos per kelias minutes.

Mūsų sistema paremta tik saugiu atskaitymu, bendradarbiaujame su didžiausiais paslaugų tiekėjais.

Nuolatiniai klientai gali džiaugtis nuolaidų sistema, o nuomojantys pirmą kartą, tačiau ilgesniam, laikui gauna specialią kainą.


visoje lietuvoje

Siunčiame į visus Lietuvos miestus ir miestelius, tad kiekvienas galite turėti galimybę įamžinti nuostabiausia gyvenimo akimirkas.


Geriausia kokybė

Siūlome tik laiko patikrintą ir geriausių vartotojų atsiliepimų sulaukusią vaizdo ir video techniką.


yPATINGI pasiūlymai

Ištikimiausiems klientams pritaikome nuolaidas, o nuomojantis ilgesniam nei dviejų dienų laikotarpiui teikiame specialus pasiūlymus.


SAUGUS ATSISKAITYMAS

Atsiskaitymai vykdomi tik per