Apie mus

Esame organizacija, kuri nuomoja foto ir video techniką. Mūsų tikslas – fototechnikos prieinamumas visiems, visada ir bet kurioje Lietuvos vietoje. Fototechniką nuomojame Tauragės apsk. Jurbarko raj. Pašaltuonio kaime, tačiau galime siųsti ir į kitus Lietuvos miestus.

Siekiame mažinti atskirtį tarp kaimo ir miesto, todėl daugiausia dėmesio skiriame regionams. Galimybė išsinuomoti ne tik mėgėjiškus, bet ir profesionalius fotoaparatus, gali būti žingsnelis naujo hobio ar karjeros link. Taip pat tai praktiškas būdas pasinaudoti įranga jos neperkant.

Fototechnikos nuoma tai ne tik puiki galimybė atrasti naujus užsiėmimus, bet ir šansas įamžinti šventę arba surengti mėgėjišką fotosesiją. Be to ateityje planuojame seminarų ciklą apie fotografijos subtilybes, tokiu būdu ne tik supažindinsime su turimais įrenginiais, bet ir suteiksime fotografijos pradžiamokslio žinias.

Projektas įgyvendinamas Europos regioninės plėtros fondo lėšomis: Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemonės „Ūkio ir verslo plėtra“ veiklos sritį „Parama ekonominės veiklos pradžiai kaimo vietovėse“.

Projekto numeris: 19VP-KT18-1-06149-PR001

Fototechnikos nuomo pranašumai

  • Naujausios vaizdo ir video technologijos
  • Greitas pristatymas
  • Profesionalios technikos išbandymas jos neperkant
  • Prieinama kaina
  • Įvairus pasirinkimas
  • Pristatymas į visus Lietuvos regionus

Norite profesionaliai įamžinti gimtadienį, vestuves ar savaitgalio kelionę? Fototechnikos nuoma, tai puikus pasirinkimas turėti naujausią vaizdo ir video techniką savo rankose vos per kelias minutes.

Atsiskaitymai atliekami banko pavedimu (atsiunčiame išankstinę sąskaitą).

Nuolatiniai klientai gali džiaugtis nuolaidų sistema, o nuomojantys pirmą kartą, tačiau ilgesniam, laikui gauna specialią kainą.


visoje lietuvoje

Siunčiame į visus Lietuvos miestus ir miestelius, tad kiekvienas galite turėti galimybę įamžinti nuostabiausia gyvenimo akimirkas.


Aukšta kokybė

Siūlome tik laiko patikrintą ir geriausių vartotojų atsiliepimų sulaukusią vaizdo ir video techniką.


yPATINGI pasiūlymai

Ištikimiausiems klientams pritaikome nuolaidas, o nuomojantis ilgesniam nei dviejų dienų laikotarpiui teikiame specialus pasiūlymus.